200

Liczba sekund do następnego SMSa: 10

O SMSiaku

Portal SMSiak.pl powstał z myślą o ludziach lubiących komunikować się za pośrednictwem wiadomości SMS. Dzięki darmowej bramce sms można wysyłać wiadomości do wszystkich sieci w Polsce (T-Mobile, Orange, Play, Plus, Heyah).

Prostota wykonania portalu pozwala na łatwą nawigację po ekranie, dzięki czemu każdy, bez względu na wiek, szybko i w prosty sposób opanuje sposób wysyłania smsów.

Dzisiejsza technologia internetowa sprawia, że możemy ciągle rozbudowywać nasz portal o nowe funkcje co również w przyszłości ułatwi korzystanie z SMSiaka.

Teraz już nie musisz męczyć się na telefonie z pisaniem smsów ponieważ masz duży przejrzysty ekran a co najważniejsze normalną klawiaturę. Posiadając Smartfona z dostępem do Internetu możesz również wejść na stronę www.smsiak.pl i za darmo wysłać smsa dokąd tylko chcesz i skąd tylko chcesz do Polski.

Reasumując nie ważne ile masz lat, pracujesz czy nie pracujesz, prowadzisz firmę czy jej nie prowadzisz czyli nie ważne co w życiu robisz zacznij już z nami oszczędzać kasę korzystając z dobrodziejstwa jakim jest www.smsiak.pl. Wcześniej pamiętaj, aby zapoznać się regulaminem, który powie Ci co wolno a czego nie! Teraz już nie musisz martwić się że Twoje smsy nie dochodzą z innych bramek smsowych ponieważ teraz już masz tą najlepszą z której korzysta cała Polska i z której w 100% dochodzą smsy do każdego odbiorcy. Dzięki rozwojowi nasz portal z dnia na dzień odwiedza coraz więcej osób przez co staje się już nie tylko popularny w Polsce tylko na całym świecie!!!

Korzystaj ile chcesz i kiedy chcesz do woli zupełnie za darmo!!!

podziel się SMSiakiem ze swoimi znajomymi!
Poleć znajomym 11k